اعلام لیست داوطلبان تایید صلاحیت شده انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا

اعلام لیست نامزده های تایید صلاحیت شده انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا

                     
از ساعت ٢٤ امشب شنبه اول اردیبهشت ماه ، افرادى که صلاحیتشان توسط هییت نظارت تایید شده است، پیامکى مبنى بر تایید صلاحیتشان دریافت خواهند کرد.

 همچنین داوطلبانى که صلاحیتشان تایید نشده، از فردا صبح، نامه عدم احراز صلاحیتشان توسط پست به درب منازلشان ارسال خواهد شد.

گفتنى است داوطلبانى که صلاحیتشان تایید نشده، مطابق قانون تا ٦ اردیبهشت مهلت دارند تا اعتراض خود را به هییت هاى نظارت اعلام کنند. 
علی‌اصغر احمدی رئیس ستاد انتخابات در گفت‌وگو با خبرنگار دولت گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ درباره احراز صلاحیت داوطلبان شورای اسلامی شهر و روستا اظهارداشت: نتایج بررسی هیات‌های اجرایی و هیات‌های نظارت در بخشها و شهرستانها، فردا توسط فرمانداران و بخشداران به نامزدها ابلاغ می‌شود.
 
 
وی افزود: کسانی که در این مرحله احراز صلاحیت شدند، در مراحل بعدی نیز صلاحیت آنها تایید خواهد شد اما کسانی که صلاحیت ‌آنها مورد تایید قرار نگرفته می‌توانند به هیاتهای نظارت مربوطه اعلام شکایت و برای استیفای حقوق و بازنگری مجدد اقدام کنند.
 
رئیس ستاد انتخابات با اشاره به اینکه تبلیغات برای داوطلبان شورای شهر و روستا از 21 اردیبهشت به مدت 7 روز مجاز خواهد بود، تصریح کرد: هرگونه تبلیغات در فضای مجازی، چاپ پوستر، عکس و تراکت پیش از زمان تعیین شده، ممنوع است و اقدامات نظارتی نیز در این زمینه به فرمانداران، بخشداران و بازرسان سراسر کشور ابلاغ شده و آنها‌ در حال رصد فعالیت های تبلیغاتی هستند.
 
وی تصریح کرد: گزارش تخلفات داوطلبان به کمیته تخلفات مستقر در ستاد انتخابات ارسال و توسط تیم حقوقی بررسی میشود. در صورت لزوم نیز تذکرات لازم اعلام و به مراجع قضایی ارجاع داده خواهد شد.
 
رئیس ستاد انتخابات گفت: تاکنون بر اساس گزارش‌های ارائه شده تذکراتی به متخلفان اعلام شده است و امروز آمار نهایی داوطلبان احراز صلاحیت شده شورای اسلامی شهر و روستا ابلاغ می‌شود.
                   

گالری تصاویر

نظرات( 0)

ارسال نظر

مطالب مرتبط

دیجیتال مارکتینگ سرزمین خبر
 • ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۷

  نتایج انتخابات ریاست جمهوری 96

 • ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۱

  اسامی تایید صلاحیت شده های شورای شهر 96

 • ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۹

  تعداد کل واجدین شرایط حضور در انتخابات اردیبهشت 96

 • ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۷

  لیست 21 نفره حزب مردمی اصلاحات برای انتخابات شورای اسلامی شهر 96

 • ۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۰۳:۴۴

  برنامه کامل تبلیغاتی کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری در صدا و سیما + جدول

 • ۲ بهمن ۱۳۹۵ - ۰۷:۳۱

  اپلیکیشن اندروید معرفی نامزد های انتخابات

 • ۷ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۰

  اعلام جدول زمانبندی انتخابات 96 ریاست جمهوری

 • ۲۷ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۶

  زمان پخش برنامه تبلیغات و مناظره های انتخاباتی نامزدهای ریاست جمهوری 96

 • ۲ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۳

  فراخوان همکاری در سامانه و اپلیکیشن جامع معرفی کاندیداهای انتخابات شوراها

 • ۶ بهمن ۱۳۹۵ - ۰۱:۲۳

  آیا انتخابات ۹۶ الکترونیکی برگزار می شود ؟

ستاد مجازی انتخابات isetad

سامانه اطلاع رسانی انتخابات در سال 1394 همزمان با انتخابات مجلس دهم با ارائه اپلیکیشن موبایل ، وب سایت معرفی کاندیداها ، تولید دستگاههای تبلیغاتی wifi آغاز به کار کرد و تاکنون بیش از 500 هزار نفر اپلیکیشن isetad را نصب کردند. و اخبار کاندیداها را از این طریق پیگیری میکنند .

با ما در تماس باشید